بهترین مکمل بنزین برای پژو پارس

بهترین مکمل بنزین برای پژو پارس

 در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر معرفی روشهایی کاملا کاربردی برای کاهش مصرف سوخت و همینطور معرفی بهترین مکمل بنزین برای پژو پارس مهمترین دغدغه های رانندگان و صاحبان خودرو را که افزایش طول عمر و بالا بردن عملکرد موتور اتومبیل هست را بر طرف کنیم. در این مقاله میتوانید با بکارگیری چند روش کاربردی مصرف بنزین را تا حد امکان کاهش دهید و همینطور با بهبود راندمان موتور به افزایش طول عمر قطعات موتور کمک کنید. با بکار بردن این موارد بسیار ساده مصرف سوخت اتومبیلتان را کاهش دهید.

روشهای کاهش مصرف سوخت

قبل از سفر برنامه ریزی کنید

قبل از شروع مسافرت برنامه ریزی کنید. در صورت امکان از تردد در زمان های شلوغ و ترافیک خودداری کنید تا باعث کاهش مصرف سوخت شوید. توقف طولانی مدت در ترافیک چه داخل شهر و چه در جاده های برون شهری باعث افزایش مصرف بنزین و افزایش بهای تمام شده بنزین میشود.

وسایل برقی را خاموش کنید

برای کاهش مصرف سوخت وسایل برقی مانند کولر یا گرم کن را خاموش کنید. مگر اینکه هوای داخل اتومبیل واقعاً سرد یا به طور ناخوشایند گرم باشد. چرا که با روشن کردن کولر یا بخاری موتور تحت فشار قرار میگیرد و در نتیجه سوخت بیشتری بخصوص در سرعت های پایین مصرف میشود.

دنده را استاندارد عوض کنید

تعویض به موقع دنده و به صورت استاندارد باعث کاهش مصرف سوخت به طور چشمگیری میشود. توجه داشته باشید که تعویض دنده در دور موتور بالا علاوه بر واردآوردن صدمات جدی به موتور اتومبیل باعث میشود تا احتراق به طور کامل انجام نشود و بخشی از بنزین به طور کامل در چرخه احتراق نسوزد. بنابراین دنده را در زمان مناسب تعویض کنید و از فشار آوردن بیش از حد به موتور ماشین خودداری کنید و به آرامی ترمز بگیرید. به عنوان یک راهنمای کلی قبل از 2000 دور در دقیقه در یک موتور دیزلی و 2500 تا 3500 دور در دقیقه در موتور بنزینی تغییر وضعیت دهید بدون اینکه موتور در دورهای پایین کار کند.

فناوری توقف استارت موتور

بسیاری از اتومبیل های مدرن مجهز به فناوری توقف استارت موتور هستند که اگر اجازه دهید به درستی کار کند می تواند عالی باشد. دکمه آن را بزنید تا در هنگام توقف ماشین خاموش شود و در هزینه و سوخت صرفه جویی شود. با خاموش کردن ماشین در ترافیک و چراغ قرمز های طولانی مصرف بنزین خودرو را تا حد زیادی کاهش دهید.

با سرعت استاندارد حرکت کنید

به محدودیت های سرعت پایبند باشید. تحقیقات نشان می دهد که رانندگی با سرعت 110 کیلومتر در ساعت تا 25٪ بیشتر از رانندگی با سرعت 80 کیلومتر در ساعت سوخت مصرف می کند. بنابراین از رانندگی به صورت تخت گاز و با دور موتور بالا و همچنین ترمز های ناگهانی خودداری کنید. با پیش بینی مسیر رانندگی و رانندگی با سرعت مطمئنه مصرف اتومبیل را تا حد امکان کاهش خواهید داد.

کمک از نیروی جاذبه

از نیروی جاذبه به نفع خود استفاده کنید. هنگام سراشیبی با احتیاط سرعت خود را افزایش دهید و از گاز دادن بیش از حد خودداری کنید. اجازه دهید تا نیروی جاذبه شما را به سرعت دلخواه برساند به جای اینکه با گاز دادن بنزین بیشتری مصرف کنید. تا حد ممکن دنده را سبک کنید تا به ماشین با دور موتور بالا در سرا شیبی فشار بیش از حد وارد نشود.

پیش بینی موانع

هنگام رانندگی جلوتر را نگاه کنید و با پیش بینی موانع و مسیر حرکت در هر جایی که امکان دارد حرکت کنید. رانندگی یکنواخت و حرکت مداوم، بهتر از سرعت بخشیدن، ترمز گرفتن و سپس شروع دوباره کار از اول است. بنابراین با انتخاب مسیر رانندگی و پیش بینی موانع و رانندگی یکنواخت و پرهیز از ترمز گرفتن ناگهانی و پرهیز از رانندگی با دور موتور بالا از عوامل موثر در کاهش مصرف سوخت هستند.

به خاطر داشته باشید که سرویس به موقع خودرو از جمله  تعویض روغن و فیلتر هوا و تعویض صافی بنزین و تنظیم باد لاستیک از عوامل بسیار موثر در کاهش مصرف سوخت میباشد.

بهترین مکمل بنزین برای پژو پارس

یکی از مهم ترین علل مصرف زیاد بنزین استفاده از بنزین با کیفیت پایین و عدد اکتان پایین است. این مشخصات همان بنزینی است که در داخل کشور وجود دارد. این بنزین علاوه بر اینکه برای موتور و سیستم سوخت رسانی ماشین مانند سم است، در آلودگی هوا نقش بسزایی دارد و همچنین باعث مصرف زیاد بنزین میشود. بگذارید خیالتان را راحت کنم بنزین های سوپر بی تاثیر نیستد اما نقش بسزایی هم در بهبود وضعیت سوخت ندارند. این سوال پیش می آید که “پس باید چه کرد؟” بهترین راه استفاده از اکتان افزا ها و مکمل هایی مانند پتروتکس است.

مکمل های بنزین با کیفیت و دارای تائیدیه علاوه بر بالا بردن کیفیت بنزین باعث پاکسازی مسیر سوخت رسانی و انژکتور ها شده و قدرت و شتاب اتومبیل را به طور چشمگیری بالا میبرند. مکملهای بنزین با اصالت و دارای تاییدیه محصول به روانتر کار کردن موتور اتومبیل هم کمک بسیار زیادی خواهد کرد. این مکمل با ایجاد لایه بسیار نازک نانو بر روی مسیر سوخت رسانی و قطعات موتور به افزایش طول عمر و محافظت از قطعات در برابر خودرگی و زنگ زدگی کمک بسیار زیادی خواهد کرد. مکمل های بنزین پتروتکس مناسبترین و بهترین مکمل بنزین برای پژو پارس میباشد.

petroctane petrotex | مکمل بنزین پتراکتان پتروتکس

پترواکتان 300cc مکمل بنزین نانو تکنولوژی 

PetrOctane

مکمل پترواکتان محصولی انحصاری جهت افزایش

عدد اکتان و قدرت موتور خودرو

کاهش صدای موتور ماشین پژو

خرید پترواکتان پتروتکس

petro gold petrotex | پتروگلد پتروتکس | مکمل بنزین

پتروگلد 150cc مکمل همه کاره طلایی

PetroGold

پتروگلد محلولی بی نظیر برای کاهش آلایندگی و

افزایش طول عمر موتور خودرو پژو

کاهش آلایندگی ماشین

خرید پتروگلد پتروتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *